HORVÁTORSZÁGielszállásolás.hu – Horvát apartmanok közvetlen bérlése

Horvátország szállásHorvát apartmanok

Nyelv választása

Apartman Lux Antonija

Trakače 45, Makarska, Horvátország
Ez a prezentáció jelenleg inaktív. A megjelenített információk elavultak lehetnek, és a tulajdonos nem érhető el az űrlapunkon keresztül.
ár tól
70 EUR / éj
Apartman Lux Antonija – Makarska, Horvátország
Apartman Lux Antonija fotó 2 Apartman Lux Antonija fotó 3 Apartman Lux Antonija fotó 4 Apartman Lux Antonija fotó 5
Kapacitás 2–4 fő 50 m² Parkoló Garázs Grillezési lehetőség Légkondicionáló Ágyneműhuzat Törölközők Kert/terasz használat Erkély Terasz Internetkapcsolat Kavicsos strand Betonos strand Turistaadó az árban

A szállásról

Apartman Lux Antonija a következő üdülőhelyen található: Makarska, 1000 m-re a tengertől, kapacitása 2–4 fő, 1 szállásegységben. A tulajdonosok nyelvei: CZ, ENG, HRV.


Located about 300 metres from Franciscan Monastery in Makarska, Lux Antonija Apartment offers a balcony with mountain views.

The apartment has a bedroom, a flat-screen satellite TV, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, an electric kettle, a washing machine and a bathroom with a shower. There is air conditioning, private parking and free Wi-Fi.
Ratac Beach is 1.5 km away.
Bicycle and car rental can be arranged.

There are other attractions nearby, such as St. Peter's Cathedral. The property features a restaurant, St. Mark's Cathedral, Makarska's main square and the main bus station. Split Airport is 98 km away. Transfers from the airport are available at an extra cost.

The apartment is located in a popular area of Makarska.
We speak your language!

Szállásegységek

Apartman 1 – Antonija
2 ágy · 2 extra · 50 m²
tól: 70 EUR
Méret: 50 m² Hálószobák: 1 Normál ágyak: 2 Extra ágyak: 2
Erkély Légkondicionáló Hűtőszekrény Mosógép Mikrohullámú sütő Vízforraló Tűzhely Mosogatógép
Szabad Foglalt Lehetséges érkezés Lehetséges indulás
TólIgEUR / éj
03.06.2026 30.06.2026 70.00
Felárak
Extra személy 70.00 EUR
Min. tartózkodás (nap) 3 nap
Ajánlatkérés – Apartman 1 – Antonija

Távolságok

Strand 1500 m
Tenger 1000 m
Városközpont 300 m
Bolt 200 m
Étterem 300 m
Sport / Játszótér 800 m
Orvos 200 m
Gyógyszertár 200 m
Benzinkút 2500 m
ATM 300 m
Posta 2000 m
Buszmegálló 1500 m

Kapcsolatfelvétel nem lehetséges

Ez az ingatlanprezentáció jelenleg inaktív.

HASZNÁLJA A KERESŐT más alkalmas horvátországi szállás megkereséséhez

Hasonló szállások itt: Makarska

Ajánlatkérés küldése
Hívás Ajánlatkérés küldése